Antena do komórki

Strona Główna
Antena do komórki
 
Ma-2005 - 16-01-2007 23:32
Witam,

jeżeli na jednym słupie zamontuje 2 anteny TV,i 1 radiow± + antene do komórki czy będzie to powodować jakie¶ zakłócenia???? Powiedziano mi że będzie problem z "nakładaniem" sie jednego na drugie. Proszę o pomoc!

mockba - 17-01-2007 06:37
nie bedzie zadnego problemu jezeli chodzi o radio + tv, moze byc jedynie problem z ta od telefonu... ale nie koniecznie musi byc sprobuj zamontowac tyle tylko ze te tv+radia jak najwyzej a tel na samym dole masztu i powinno byc dobrze. trzeba sprobowac i dopiero sie przekonasz... anteny te pracuja na innych czestotliwosciach ale gdy beda w bardzo duzej bliskosci od siebie moga byc zaklucenia chodzi o czywiscie o ta od telefonu bo reszta to tylko odbiorniki a z odbiornikami niema problemu jezeli chodzi o zaklucenia... sprawa ma sie gorzej gdy jedna z nich wysyla sygnal. tak czy inaczej sprobuj w jak najwiekszej od siebie odleglosci na maszcie i mysle ze powinno byc dobrze.

pozdrawiamkrzysztofh - 17-01-2007 07:27
Anteny TV i radiowa powinny być na maszcie oddalone od siebie o ok 50cm.
Z anten± do komórki nie wiem, ale my¶lę że należy zachować podobny dystans. A w ogóle po co ta antena?ghostt - 17-01-2007 07:43
najpierw musimy ustalic jaki rodzaj anten chcesz powiesic
najpierw typ anteny GSM czy jest to antena prentowa czy kierukowa
jesli jest to antena pretowa to najkozystniej ustawic ja na samym szczycie masztu
i tu uwaga jesli jest to samochodowa to niebedzie dzialac poprawnie bez symulacji kawalka dachu samochodu :lol: tz musimy ja przymocowac do kawalka blachy (tego typu anteny wymagaja przeciwwagi )
jesli jest to antena kierunkowa nie musi byc ustawiona na czubku masztu ale
powinna byc umieszczona jak najdalej od innych anten
jesli na tym samym dachy stosujesz anteny nadawcze i odbiorcze lepiej w tych 2 nie stosowac wzmaczniaczy (no chyba ze stasujesz wzmaczniacze dobrej jakosci)
a zwlaszcza wzmiacniaczy montowanych w anteny siatkowe

Ma-2005 - 17-01-2007 21:59
w takim układzie czy możesz polecić mi jak±¶ antenę kierunkow± ? Przy okazji jeszcze jedno- czy "sygnał" po ¶ci±gnięciu na parter będę miał tylko na końcu kabla ( tzn do podł±czenia 1 telefon) czy można podł±czyć co¶ na zasadzie bezprzewodowego wzmacniacza?

 
 
Odnośniki
 
 
   
Copyright © 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates